Plany na wakacje

W końcu nadeszło moje wymarzone lato. Dalej muszę uczęszczać do okrutnej roboty, jednakże zaczęłam ostatnio rozmyślać o cudownych wolnych chwilach. Wolne zaplanowałam na początek sierpnia, więc już za kilka chwil będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam tak, że jestem przekonana, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać do obcych miejsc. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, która w ogóle mi nie powszednieje, jednak w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? Przecież Bałtyk również jest naprawdę ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem leniuchowania na piasku. Przy tym aktualnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze mojego państwa, bo przeraża mnie to wszystko, co wyprawia się na świecie. Wolę przeczekać ten straszny etap w swoim bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc nad Morzem Bałtyckim. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, hotelowym pokoju, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie miejsce na polu campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a następnie robimy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną kwotę gotówki i spróbować przeżyć wspaniałe wakacje niskim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, spacerować oraz zwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co prawie nic nie musimy płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że już odliczam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc sama podróż może być całkiem przyjemna, gdyż ostatnio jechałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć sporą ilość czasu ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, więc nasze wakacje na pewno będą udane!