Jakie są sporty letnie?

Wraz ze zbliżającą się wiosną i coraz cieplejszą pogodą, wiele osób myśli o letnich sportach. Jeśli jesteś w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkam, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl jest pływanie. To świetny sport na gorące dni i dobry sposób na ochłodzenie się podczas psich dni lata. Pływanie jest również zabawne, ponieważ jest to sport społeczny – możesz iść na publiczne baseny lub plaże z przyjaciółmi w gorące dni i ćwiczyć razem.

Innym sportem, który jest popularny o tej porze roku jest żeglarstwo (narty wodne i wakeboarding są popularnymi przykładami). Dla tych, którzy nie chcą sami wchodzić do wody, żeglarstwo oferuje sposób na cieszenie się byciem na wodzie bez konieczności pływania.

A jeśli szukasz pretekstu, aby wyjść z pracy wcześniej w piątek po południu, zawsze jest jeden z wielkich letnich festiwali w okolicy – jak Governors Island lub Celebrate Brooklyn! festiwal w Prospect Park. O tej porze roku dzieje się mnóstwo rzeczy, które sprawiają, że lato jest jedną z moich ulubionych pór roku. Więcej na bizsport.pl