Jaki tani i szybki samochód?

Zestaw kół to kwintesencja świętowania nadejścia pierwszej pracy. Jest to okazja dla młodej osoby, aby wyrazić swoje poczucie stylu, pokazać trochę osobowości i poczuć się jak dorosły. Ale jaki rodzaj samochodu powinieneś dostać? Czy powinno być tanie i szybkie?

A wszyscy wiemy, że nie można się pomylić z BMW M3. Samochód ten krzyczy „Dopiero zacząłem swoją karierę, ale jestem gotowy, aby wziąć na siebie świat”. I nie trudno się domyślić dlaczego: to wyjątkowa maszyna. Ma rzędowy, sześciocylindrowy silnik, który produkuje 333 KM – mnóstwo mocy jak na tak lekki samochód. Porozmawiajmy więc o tym, ile ta transakcja będzie nas kosztować.

Ale zanim to zrobimy, porozmawiajmy o innej opcji: co by było, gdybyśmy zamiast tego wybrali tanie i szybkie? Co by było, gdybyśmy wybrali coś takiego jak Honda Fit?

Teraz, Fit nie jest dokładnie znany z jego mocy lub jego luksusu. Ale bądźmy szczerzy: kiedy jesteś młody i dopiero zaczynasz życie, nie potrzebujesz żadnej z tych rzeczy. Potrzebujesz czegoś, co przeniesie cię z punktu A do punktu B bez zbyt częstych awarii. Więcej na: trans-moto.pl