Jaki kolor sukienki wybrać na sylwestra 2022?

Zbliżają się święta i po raz kolejny nadszedł czas na podjęcie ważnej decyzji: jaki kolor sukienki wybrać na Sylwestra 2022? W zeszłym roku zmagałam się z tym pytaniem i skończyło się na założeniu zielonej sukienki, która była po prostu trochę za ciasna. Spędziłam wieczór niewygodnie świadoma swojego ciała (i niewygodna przez kilka dni po tym). W tym roku myślę, że mam lepszy pomysł na to, co wybrać.

Nie jestem pewna, czy zauważyliście, czy nie, ale wydaje się, że każdego roku jest jakiś kolor w modzie. Mój przyjaciel powiedział mi, że wiedziała aż za dobrze, jak trudno jest znaleźć idealny strój na imprezę noworoczną, gdy kolor wszystkich opcji są tak ograniczone – i miała rację! Wydaje się, że najczęstszym kolorem dla tych sukienek jest czarny. I podczas gdy czarny może być elegancki i wyrafinowany i sexy, to może być również ponury, nudny i nudny.

Więc co robimy? Jak moda-forward jak jesteśmy, nie jesteśmy gotowi nosić czerwony lub pomarańczowy lub niebieski na Sylwestra po prostu jeszcze (choć przyznam, że w ciągu pięciu lat, mogę być otwarty na niektóre eksperymenty zabawy), więc oto kilka wskazówek, aby wybrać bardziej wyrafinowane alternatywy. Więcej na beasmetics.pl