Jak tanio udekorować dom na święta Bożego Narodzenia?

Chciałem udekorować mój dom na święta, ale czuję, że nie mam dużo pieniędzy do wydania. Oto kilka rzeczy, które dowiedziałem się o dekorowaniu domu na święta w budżecie:

-Znajdź darmowe dekoracje. Można zapytać ludzi, czy można przejrzeć ich dekoracje, lub iść do sprzedaży tagów, aby zobaczyć, co mają. Jeśli pójdziesz tą drogą, również może być w stanie skończyć się z niektórych dodatkowych dekoracji. Sprawdź sklepy z pamiątkami, jak również, ponieważ mogą one sprzedawać dekoracje, które niekoniecznie są specyficzne dla wakacji, ale mogą pasować do tematu wakacji.

-Idź do sklepów dyskontowych i poszukaj dekoracji na wyprzedaży. Można znaleźć kilka dobrych ofert tutaj!

-Kupuj rzeczy, które możesz wykorzystać na różne sposoby w różne święta. Na przykład, jeśli kupisz Santa hat, to może pracować jako część dekoracji Bożego Narodzenia, a także jako część dekoracji Walentynki, ponieważ jest różowy i czerwony.

-Użyj swojej kreatywności zamiast wydawać pieniądze na rzeczy takie jak girlanda lub wieńce. Na przykład, użyj przędzy lub sznurka, aby stworzyć coś samodzielnie, co wygląda tak samo ładnie jak coś kupionego w sklepie (jeśli nie ładniej!). Więcej na lovihomi.pl