Jak tanio ozdobić choinkę?

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy dekorowaniu choinki tanio jest samo drzewo. Żywa choinka, podczas gdy droższa niż sztuczna, może dać ci wielki centerpiece dla twoich świątecznych uroczystości. Chociaż jest to kuszące, aby kupić jeden z pięknych drzew, które widzisz w partii w Walmart, spędzając trochę więcej na prawdziwej sosny przyniesie lepszy wynik w końcu.

Prawdziwa choinka wytrzyma do Nowego Roku, jeśli będzie odpowiednio nawodniona i nie będzie zrzucać igieł, które są nie tylko nieprzyjemne do znalezienia w całym domu, ale mogą stanowić zagrożenie pożarowe, jak również. Wybierając drzewo, szukaj świeżego, z ciemnozielonymi igłami i mocnymi gałęziami. Przycięcie brązowych gałęzi przed wniesieniem drzewa do domu pomoże zachować jego najlepszy wygląd.

Gdy już będziesz miał swoje drzewko w domu, przytnij nadmiar dolnych gałęzi i dobrze je podlej, aby miało czas na wchłonięcie nowego otoczenia przed rozpoczęciem świąt. Następnie nadchodzi część zabawy – dekorowanie!

Po pierwsze – pozbądź się tych elektrycznych wtyczek i lampek! Odetnij wtyczkę od końca lampek i owiń je wokół drzewa, abyś nie musiał się martwić o ich rozplątywanie później. Następnie przejrzyj swoje dekoracje i wybierz to, co chcesz. Więcej na propertylook.pl