Jak ozdobić dom na święta na zewnątrz?

Wraz ze zbliżającymi się świętami i wszędzie umieszczanymi świątecznymi lampkami i dekoracjami, nie sposób nie wczuć się w ducha. Jednak jeśli chcesz dodać coś specjalnego do własnego domu, nie zawsze łatwo jest znaleźć unikalne dekoracje, które wyróżniają się z tłumu. Oto kilka pomysłów na udekorowanie domu na święta na zewnątrz.

-Gałązki ostrokrzewu mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz – powieś je na krokwiach ganku, aby dodać odrobinę świątecznej radości, lub umieść je w wazonach w całym domu.

-Girlandy to kolejny świetny sposób na dekorację wewnątrz i na zewnątrz. Czy używasz ich na poręczach ganku, słupku ogrodzeniowym lub nawet treliażu, girlandy dodają świątecznego charakteru każdej przestrzeni.

-Wieńce to tradycyjna dekoracja świąteczna, która może naprawdę ozdobić wejście. Używaj zimozielonych konarów, szyszek lub jagód przez cały rok w wieńcach, które wieszasz na drzwiach; dodają one koloru i zainteresowania bez dodawania dużo kosztów!

-Pasiaste pończochy to wspaniałe dekoracje świąteczne, które mogą być używane przez cały rok. Wiesza one od twój ganku krokwi, drzew lub wokoło twój skrzynki pocztowej dla natychmiastowego przyrostu wakacyjnego ducha! Więcej na forhomies.pl