Co powinno znajdować się na choince?

Wszyscy to widzieliśmy: to jałowe, nagie drzewko stojące w rogu czyjegoś salonu. Jest wiele rzeczy, które ludzie umieszczają na swoich choinkach, ale co ty powinieneś umieścić na swojej?

Moim zdaniem, w większości przypadków sprowadza się to do osobistych preferencji i czasu poświęconego na poszczególne ozdoby. Niektórzy ludzie wolą polegać na kilku dużych ozdobach i pozostawić resztę drzewa pustą, podczas gdy inni wolą wypełnić każdy cal swojego drzewa jak największą ilością ozdób. Niezależnie od tego, zawsze jest kilka „must-haves” dla każdej choinki: gwiazda (zawsze można znaleźć gwiazdy w tradycyjnych kolorach, takich jak srebrny i złoty), anioł (rodzaj z aureolą jest lepszy niż jeden bez), tinsel (wygląda świetnie na zdjęciach i jest łatwy do mocowania do gałęzi), i światła.

Dobra zasada jest taka: jeśli nie chciałbyś tego w swoim domu przez cały rok, to nie umieszczaj tego na choince. Jeśli jest coś, co naprawdę kochasz, rozważ odłożenie tego na przyszły rok, aby Twoja kolekcja była świeża każdego roku, zamiast czuć się nieświeżo po kilku sezonach. Więcej na: totalnyremont.pl